O nas

logo-km-plast-rozwiązania-energooszczędne-okna-drzwi-bramy-parapety-akcesoria
logo-km-plast-rozwiązania-energooszczędne-okna-drzwi-bramy-parapety-akcesoria

KM PLAST to producent energooszczędnej stolarki okiennej. W naszej ofercie znajdą Państwo również drzwi, parapety, rolety i bramy garażowe w wielu wariantach i kolorach. Zapewniamy także usługę profesjonalnego montażu oferowanych przez nas produktów. Specjalizujemy się w nowoczesnych, energooszczędnych rozwiązaniach.

Działamy na rynku od wielu lat. Stale poszerzamy ofertę i rozbudowujemy zakres naszych możliwości, aby do starczać naszym Klientom dokładnie takie produkty oraz usługi, jakich potrzebują. Nasi przedstawiciele fachowo doradzą najbardziej odpowiednie rozwiązania.

KM Plast - nasze wartości

Dyscyplina i elastyczność w działaniu - tak budujemy i gromadzimy sukcesy.

KM PLAST ikony-28

KLIENT

Zgodnie z naszym mottem „Bo Klient jest najważniejszy!” działamy każdego dnia, produkując wyroby zgodne z najwyższymi standardami jakości. Celem marki KM PLAST jest wyprzedzenie potrzeb i wymagań klientów ceniących jakość, serwis, profesjonalizm, budowanie długoterminowej współpracy na najwyższym poziomie.

KM PLAST ikony-29

JAKOŚĆ

Jakość i poziom technologiczny produktów KM PLAST to odpowiedź na oczekiwania Klientów, którzy poszukują produktów opartych o sprawdzone w praktyce rozwiązania, a przy tym wytworzonych z ponadprzeciętną jakością i starannością. Wiemy, że nic lepiej nie zapewnia mocnej pozycji na rynku niż najwyższa jakość.

KM PLAST ikony-30

PRACOWNICY

Wiemy jak ważny jest zmotywowany zespół, dlatego przykładamy ogromną wagę do tego, aby nasi pracownicy nieustannie się rozwijali i czuli satysfakcję z wykonywanej pracy. Profesjonalizm naszej kadry zarówno handlowej, jak i produkcyjnej pozwala na obsługę Klientów indywidualnych oraz dużych Inwestorów. Nasz przedstawiciel bezpłatnie odwiedzi Państwa w miejscu montażu lub wymiany okien oraz fachowo doradzi najlepsze rozwiązania.

Wykończymy Twój dom!
Zobacz nasze realizacje!

Wykończymy Twój dom!
Zobacz nasze realizacje!

Co wyróżnia KM Plast?

o-nas-nk2
  • Zakup bezpośrednio u producenta z możliwością montażu

  • Nowoczesne, energooszczędne i niezawodne rozwiązania

  • Wysoko wykwalifikowana kadra produkcyjna i handlowo-doradcza

o-nas-nk2